fbpx
Skip to main content
Milica Starović

KAJAKAŠI OTPUTOVALI NA SVETSKO PRVENSTVO: Boje Srbije braniće trinaestoro sportista u četrnaest disciplina

Foto: MN Press
Traje od 16. do 19. septembra

Kajakaška reprezentacija Srbije u sprintu otputovala je u Kopenhagen na Svetsko prvenstvo za seniore. Boje Srbije na šampoinatu sveta koje će se od 16. do 19. septembra održati u prestonici Danske braniće trinaestoro sportista u četrnaest disciplina.

KREĆE SVETSKO PRVENSTVO: Srbija na STARTU protiv Irana

KREĆE SVETSKO PRVENSTVO: Srbija na STARTU protiv Irana

A, SADA, JURIŠ! Odbojkaši Srbije protiv Holandije za polufinale Evropskog prvenstva

A, SADA, JURIŠ! Odbojkaši Srbije protiv Holandije za polufinale Evropskog prvenstva

SJAJNA VEST: Pele izlazi sa intenzivne nege

SJAJNA VEST: Pele izlazi sa intenzivne nege

SRPSKI PREDSTAVNICI NA SVETSKOM PRVENSTVU:

K1-200 Strahinja Stefanović

K1-500 Bojan Zdelar

K2-500 Anđelo Džombeta, Nikola Rasulić

K4-500 Nebojša Grujić, Marko Novaković, Marko Dragosavljević, Vladimir Torubarov

K1-1000 Bojan Zdelar

K2-1000 Ervin Holpert, Anđelo Džombeta

K1-200 Milica Novaković

K1-500 Milica Novaković

K2-500 Marija Dostanić, Kristina Bedeč

K1-1000 Kristina Bedeč

K1-5000 Kristina Bedeč

K2X-200 Milica Novaković, Marko Novaković

C1-200 Tijana Arsić

C1-500 Tijana Arsić

O takmičarima će u Kopenhagenu brinuti i treneri Uroš Pavlović, Uroš Mitjev, Đurica Levnajić, Nenad Kosijer, Milan Đenadić, Aleksandar Petrović, Akoš Vereckej, selektor Pavle Jovanov i fizioterapeut Miloš Malešević.

Raspored trka u kvalifikacijama

četvrtak, 16. septembar

10:34 kvalifikacije K1-1000 Bojan Zdelar

11:09 kvalifikacije K1-1000 Kristina Bedeč

12:05 kvalifikacije K1-200 Milica Novaković

12:15 kvalifikacije C1-500 Tijana Arsić

14:00 kvalifikacije K2-1000 Ervin Holpert, Anđelo Džombeta

14:51 kvalifikacije K2-500 Marija Dostanić, Kristina Bedeč

15:03 kvalifikacije K4-500 Nebojša Grujić, Marko Novaković, Marko Dragosavljević, Vladimir Torubarov

petak, 17. septembar

09:00 kvalifikacije C1-200 Tijana Arsić

09:25 kvalifikacije K1-200 Strahinja Stefanović

09:45 kvalifikacije K1-500 Milica Novaković

10:15 kvalifikacije K2-500 Anđelo Džombeta, Nikola Rasulić

11:32 kvalifikacije K1-500 Bojan Zdelar

subota, 18. septembar

15:20 kvalifikacije K2X-200 Milica Novaković, Marko Novaković

nedelja, 19. septembar

15:50 FINALE K1-5000 Kristina Bedeč

Koliko gren slem titula će ukupno osvojiti Novak Đoković?

 

Vremenska prognoza
Clear sky
31 Beograd